Čerpám z bohatosti života – rok 2023

by Michaela Ďuriníková

Blížime sa ku koncu roku 2023

Ostáva nám 12 týždňov do ukončenia kalendárneho roka a ja som zhrnula rok 2023 / 7 do siedmych bodov:                              O čom bol teda tento rok? Počas celého roka sme mohli brázdiť energiami zmeny všetkého druhu. Náš život sa akoby dostal na cestu rýchlosti a my sme sa učili dôverovať nielen sebe, ale aj zmene. Že všetko sa deje v náš prospech, naučili sme sa, že jedinou konštantou života je zmena a pohyb. Pohyb vpred nám ukazovala aj planéta Mars, ktorá nás sprevádza celým rokom 2023. A v prepojení so zmenou, sme sa učili púšťať nadmernú kontrolu nad vlastným životom. Veľa z nás čerpalo z bohatosti života.

Energia čísla 7 je číslo duše, mystiky a viery v život. Nesie esenciu citovej karmy (ľudia s viacerým sedmičkami, by vám mohli rozprávať :)). V tomto čase sa Vám oveľa ľahšie bude meditovať. Meditácia síce nevyrieši problém, ale dokáže vám usporiadať myšlienky a privedie vás k nazeraniu na problém z iného uhľa pohľadu.

Čerpám z bohatosti života

 

7 bodov tohto roka:

      1. Zmena
      2. Duchovný rast a zmeny na fyzickej úrovni
      3. Robili sme správne veci na správnom mieste?
      4. Objavovali sa nám nevyriešené témy s minulosti
      5. Rok vhodný na osobný rozvoj – ako sme na sebe pracovali a či vôbec?
      6. Harmonizovali sme slová a aj svoje činy?
      7. Prekonávali sme pocit osamelosti?

Ja som sa vydala na cestu zmeny už dávno. Cítila som, že vo svojom živote potrebujem urobiť zmenu. Jednou z ciest bola aj numerológia, ktorá ma doviedla k pochopeniu čísiel, postupne som si navnímavala ich energiu a začala používať v živote. Numerológia sa stala súčasťou, tak ako aj fázy mesiaca a spoznávania astrologických znamení. Začala som energie prepájať a z cesty neviem ako z toho kolotoču vystúpim sa stala cesta plná vášne a prebudenia sa do vlastnej sily. Ten okamih bol nádherný a ostala som verná zmene, učeniu sa a napredovaniu. Každý na tejto Zemi má svoj význam a svoju cestu, keď sa na ňu vydáte, nebudete sa chcieť vrátiť späť.

Keď som písala E-book v tomto roku 2023, myšlienky prúdili samé a ja sa rada podelím s tým, na čo som prišla: https://fb.watch/nCFgvCrphh/

s láskou Michaela Mryjam

You may also like

Leave a Comment

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00