Dokončenie, zavŕšenie – Kolo života

by Michaela Ďuriníková

Každý z nás sa pohybuje v cykloch vlastného života a k tomu sa priraďuje aj cyklus spoločnosti a tej krajiny, v ktorej žijete. Zrod života, smrť a obdobia medzi tým nám určujú náš život. Ale čo s ním môžete spraviť vy?  Rozhodnúť sa. Tak či onak vás myšlienky a činy zavedú skôr alebo neskôr na cestu ROZHODNUTIA. Dôležitým mílnikom sú 9 ročné vibrácie a ten má každý z vás iné. V článku https://www.cestasvetlom.sk/prebudenie-sily-rok-2024/ som zhrnula dianie za posledných 7 rokov. Boli časy, keď som sa žila tak, ako som vedela a nič neusmerňovala. Môj život bol plný chaosu a zlyhaní a ja som vedela, že musím niečo zmeniť. Viete ako sa hovorí, že kto hľadá inšpiráciu, zmenu a možnosti, tak nachádza riešenia. A mne sa život začal diať, pretože som roztočila kolo vlastného osudu. Nebojte sa robiť veci, z ktorých máte strach, len tak môžete rásť. Dokončenie a zavŕšenie minulého roka v mojom živote bolo uzavreté, v tomto roku roztáčam nové kolo života.

dokončenie a zavŕšenie - kolo života

 

Rekapitulácia celého roka 2023

Minulý rok bol naozaj o zmenách. Doslova a do písmena. Niektorí z nás mali tie zmeny menšie, niektorí turbolentné a niektorým sa život obrátil hore nohami. Ja patrím do poslednej skupiny. V energiách sedmičkového roka som zažila toľko zmien, že jeden by sa divil. Moje sny sa začali stávať skutočnosťou a moja vďačnosť naberala na obrátkach. Som vďačná za každý jeden deň, pretože viem, že žijem život po akom som vždy túžila. A nebudem klamať, nebolo to vždy ľahké. Bolo to veľa sebazapierania, riešenie vlastných strachov, roky som sa odhodlávala ku zmene a neskôr som začala vidieť zmenu. Prišli prvé výsledky, naplnenosť vlastnej tvorby, ale aj zviditeľňovanie sa, ktoré som sa potrebovala naučiť. A nie, nie je ešte hotovo. Vždy sa dá zlepšovať a ja pokračujem……

Práca s každou myšlienkou bola pre mňa investícia a z nej sa stal základ môjho ďalšieho kroku.  Stalo sa, že aj dobrá myšlienka bola v reály náklad, ktorý som nezvládla a od cieľa som sa vzdialila. To bolo len na určitú dobu. Okolnosti ma skôr alebo neskôr zaviali znova na správnu cestu.  Ako rozoznáte či idete tou správnou cestou? Situácie, ľudia, rozhodnutia vás budú napĺňať a budete mať z toho dobrý pocit. Pochybnosti a strach vás budú brzdiť a vy budete stagnovať. Život je energia, vesmír je energia, my sme energia – a keď energia neprúdi stáva sa z nej bahno, ktoré po čase začne smrdieť.

Novolunie v Kozorožcovi január 2024

O pár dní tu máme Novolunie v Kozorožcovi (11.1.2024) môžete ho využiť a zamerať pozornosť na oblasť financií, na dotiahnutie vecí v pracovnej oblasti, ale aj na svoju stabilitu. Ak máte pocit, že ste odviedli dobrú prácu, požiadajte o zvýšenie platu, teraz je to najvhodnejšie obdobie. Pozriete sa na svoje príjmy a výdaje. Ktoré z toho máte vyššie? Ak výdaje – zamerajte pozornosť ako platíte účty, zloženky, FA – myslím tým s akou emóciou. Napr.: zase niečo platím, zase mi odbudne, zase mi nič neostane….. nemám na to peniaze….. bóooože peniaze prídu a hneď odídu. Ak si stále hovoríte, že nemáte peniaze, ani ich mať nebudete, pretože vysielate energiu, že si ich nezaslúžite, že sa bojíte, že budete mať málo. Ale peniaze je obeživo a tak energiu peňazí potrebujete rozprúdiť.  https://www.cestasvetlom.sk/naplnenie-nasho-poslnia-spln-kozorozec-3-7-2023/

s láskou Michaela Mryjam

A ja vám z celého srdca prajem, aby hojnosť v tomto roku prúdila pre každého.

 

You may also like

1 comment

Natália 8. januára 2024 - 20:45

Miška, so srdca ďakujem za Tvoje vhľady a citlivé vedenie k ROZHODNUTIU, na ktoré som sa aj ja dlho odhodlávala pod vplyvom pochybností a strachu z neznámeho…máš dar vidieť do hĺbky a uchopiť veci zo správneho uhla a odkryť súvislosti, ktoré na prvý pohľad nemusia byť jasné. Vždy ma niečim novým prekvapíš a Tvoje odhodlanie žiť svoj život slobodne a podľa vlastných predstáv je pre mňa samotnú veľmi inšpirujúce:-)

Reply

Leave a Comment

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00