II. NOV v Baranovi

by Michaela Ďuriníková

Milí priatelia…

Zajtra nás čaká zatmenie slnka spolu s druhým Novom v Baranovi. Slnko a Mesiac budú v ten istý deň spolu v tesnom objatí… nov v baranovi - slnko a mesiac v objatí

 

Odvaha vytrvať v našich rozhodnutiach II. nov v Baranovi

Rozhodnutie, aby sme začali niečo nové je v týchto dňoch posilnené druhým Novom v Baranovi. Naša cesta nám začala dávať zmysel a to, čo sme zasiali pri prvom Nove v Baranovi 21.3.2023 teraz máme možnosť doladiť a pustiť do sveta. Ešte stále je Jupiter (planéta rozmachu, šťastia a hojnosti) v Baranovi. II. Nov v Baranovi.

Náš život sa odohráva vo fyzickej realite, ktorá je obmedzená časom a priestorom a naše zámery a vízie sa neprejavujú okamžite. Preto svojou vytrvalosťou a posilňovaním obrazu a vízie, si udalosti manifestujeme do reality a vytvárame si jasnú predstavu o tom, ako by sme mohli fungovať a čo by sa malo správne diať. Prvotná tvorba vždy začína v ľudskej mysli, a preto je dôležité myslieť pozitívne.

Ak si myšlienky zapisujete – tvoríte tak do hmoty. Ak chceme a túžime po zmene v našom živote, potrebujeme pre to niečo urobiť. Ale neznásilňujte zmeny! Všetko príde v pravý čas, myšlienka prepojená s pocitom musí dozrieť, aby ste boli pripravení na zmeny.

Dar pre nás, dva Novy v Baranovi

V marci bol prvý Nov v Baranovi na 0⁰, pri tomto Nove sme začínali úplne od nuly 😊. Zámery, ktoré sme si definovali  máme možnosť doladiť (dnes a zajtra), pretože Nov bude na poslednom stupni Barana 29⁰ a potom slnko prechádza do znamenia Býka. V  období Býka sa zameriame na našu stabilitu a bezpečie domova.

Ale vrátim sa k Novu v Baranovi. Pozrite sa vôkol seba, mnoho ľudí vykračuje zo svojej komfortnej zóny. Energie sú tak nabité zmenou, že skoro každý z nás ich cíti. Tisnú sa mi slzy do očí, keď sa obzriem za seba a vidím tam kus dobre odvedenej práce na sebe. Rozhodnutie odísť z práce bolo náročné a keďže som mala strach, potrebovala som uistenie, že to bude lepšie ako to, čo bolo vtedy.

Žiadne informácie neprichádzali a ja som rozhodnutie musela urobiť sama. Ale strach ma zväzoval a tak som znova zvesila hlavu a prispôsobila sa davu. Ten pocit neistoty, že to nebudem mať pod kontrolou bol silný natoľko, že som ostala stáť na mieste.  Predstava, že za svoje rozhodnutia si budem sama zodpovedná, bol stiesňujúci.  Balansovala som medzi tým, čo spravím a ako to spravím a či vôbec spravím nejaké rozhodnutie. https://www.cestasvetlom.sk/ako-som-hladala-samu-seba/

Nakoniec prišiel zásah zhora

A ja dnes hodnotím celé to obdobie, ako najkrajší čas uvedomovania si svojej existencie. Keď sa mi začali zdravotné problémy, ktoré ma paralyzovali natoľko, že som nevládala fungovať a bola som pripútaná na lôžko. Hlava bola jediná, ktorú som mohla použiť na zmenu vlastnej reality. Aké autentické – ja som Baran a potrebovala som sa naučiť používať hlavu 😊 a k tomu ešte aj narodená v marci, 3-ková energia mesiaca – čo znamená naučiť sa myslieť pozitívne. Ešte vtedy som všetko robila tak, ako som vedela, pretláčala na silu. Potrebovala som dať telo do rovnováhy, dopriať si čas na odpočinok a premýšľať o svojom živote.

Keď som pozornosť začala venovať sebe, prichádzali aj správne otázky, ktoré som si potrebovala zodpovedať. Začala som sa napájať na svoje vnútro, hľadala som tam hodnotu, hĺbku a čistou života a prišiel moment, keď som sa otvorila zmene a novej ceste. Tá mi začala ukazovať ako z toho von. Pocítila som, aké je nemať niečo pod kontrolou. Čas púšťania bol skvelý pocit.

Ako to mám dnes

Dnes tvorím, mením si svoju realitu a žijem život podľa vlastných predstáv. Naučila som sa chodiť po svojej ceste životom s pokorou a vďakou za všetko. Učila som sa a podporovala som jednotlivé energie počas mesiaca a tým som si prestavila celý život. Na začiatku som sa rozhodla a rozhodnutie bolo prvý krok k práce na sebe, dnes už viem, že som začala zhmotňovať svoj sen. Nemala som jasnú predstavu o tom, čo presne chcem robiť. Bolo tam rozhodnutie, že chcem na sebe pracovať. A rozhodnutie mi otvorilo nové dvere, nové pohľady na život a privialo nových ľudí do môjho života.

s nádychom ukotvujem do tela vedomie seba, s výdychom realizujem tvorenie Novej Zeme

S láskou Michaela Mryjam

 

Čo je mojou vášňou?

Dnes učím ľudí ako si môžu zmeniť sny v realitu života. Nesľubujem zázraky na počkanie a zmenu do troch dní. Som realista a viem aká je cesta. Celým procesom som si prešla, aj s nástrahami, zlyhaniami, keď som sa musela postaviť svojim démonom a pocitom, že na to nemám a nie som dosť dobrá. A preto viem, že najdôležitejšie je chcieť urobiť zmenu. Ďalšie nasmerovanie príde už ľahšie. Neskôr sa vám život začne skladať do celku, celok do cesty a život naberá zmysel. Svetlo a dobrý pocit na tele vám ukáže, že idete správne. Nájdete samých seba a vydáte sa na cestu sebapoznania.

 

You may also like

Leave a Comment

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00