Komunikácia s Bohom

by Michaela Ďuriníková
Rozhovory s Bohom

Spln v Blížencoch

Deň sa začal veľmi zvláštne… Vedela som, že dnes doobeda prebieha Spln v Blížencoch, ale tak či tak to so mnou riadne hádzalo. Slnko v znamení Strelca a oproti Luna v znamení Blížencov. Dve polarity, ktoré medzi sebou zdieľali pozemské aj nebeské rozhovory. Tak nejak intuitívne sa obraciame k nebu a naše vnútorné rozhovory smerujú k Bohu – je to naša komunikácia s Bohom.  Naša rozumová zložka  (Slnko) bola a je v napätí s našimi emóciami (Luna). Na jednej strane som sa tešila, že môžem odkomunikovať s Bohom (univerzom, vesmírom, nebom – každý si dosaďte, čo vám je srdcu blízke) svoje sny a na druhej strane som riešila v reálnom živote pocit zlyhania tela. Cez telo spoznávam nesúlad môjho vnútra.  https://www.cestasvetlom.sk/moj-pribeh/

Emocionálna nahota

Posledné týždne je náročné obdobie pre nás všetkých. V období, keď vládli energie Škorpióna som hovorila o tom, aké je dôležité nielen žiť v pravde, ale aj zdieľať pravdu. Moja jediná útecha v tomto momente je písanie, ktoré milujem. Dať zo seba všetko,  emocionálne sa odhaliť a nič neskrývať. Písanie je pre mňa oslobodzujúca činnosť. Áno, aj mne sa dejú veci.   Vždy je to o uhle pohľadu a o tom, ako sa s tým človek vysporiada. Možno už mi to netrvá tak dlho ako v minulosti, keď som sa plavočila v bahne nedosdobráctva a pocitu, že za nič nestojím. Dnes už viem, že všetko má význam a ja som sa naučila pozorovať situáciu, učiť sa a nereagovať v afekte. Odovzdať to, čo zmeniť nemôžem a prijať to, čo vstupuje do môjho života.

Veci sa dejú a život plynie. Záleží len od nás, aký mu dáme zmysel. Zväčša pomáha aj pravdivá a úprimná spoveď pred sebou. Nehľadať žiadne argumenty preto, čo sa udialo, ale prijmite tú situáciu presne takú, aká je. Keď sa obzriem za seba a zrevidujem vo svojom živote všetko, čo som zvládla, nezvládla, čo som mohla urobiť lepšie a čo sa mi podarilo, môžem sa posunúť ďalej. Zviditeľnila som si, že tento rok 2023 bol nielen rýchly a veci a sa naozaj diali šialeným tempom – napríklad zhmotnenie mojich želaní a snov, ale vidím aj to, čo som stratila.  Aký paradox… Rok 2023 som začínala s pocitom, nových príležitostí, nového života, nového bydliska, novej práce a novej príležitosti žiť svoj sen. A končím ho sama s vierou, že bude lepšie.

 

2 strany tej istej mince alebo toho istého roku 2023

Odvrátená stránke toho istého života, bol moment, keď som prišla o partnera. Neustáli sme nové začiatky a nechali sme to zájsť príliš ďaleko na to, aby sme našli cestu späť k sebe. Bolestivý zážitok.  Nachádzam sa v procese transformácie, ako každý z nás. Na začiatku roka som bola plná snov, šťastná, pretože som rozsvietila svetlo v sebe a teraz nechávam cezo mňa prúdiť bolesť, sklamanie a smútok v jednom. Nie, nie je to ľahké. Idú Vianoce, sviatky radosti a šťastia, a ja sa cítim zlomená a sama. V reáli nie som sama, mám priateľov, ktorých si vážim  a je to moja rodina. Každému z nich ďakujem, že sú súčasťou môjho života. Oni sú presne tí ľudia, ktorí Vás nesúdia a neposudzujú a už vôbec nemajú tendenciu kritizovať slovami – Ja som ti to hovorila. Sú mi oporou a sú tu vždy pre mňa.

Za to im nesmierne ďakujem – všetkých Vás veľmi ľúbim.

moja rodina

 

s láskou Michaela Mryjam

 

 

You may also like

Leave a Comment

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00