Koniec roka 2022 a príprava do Nového roka 2023

by Michaela Ďuriníková

Trocha numerológie na začiatok

Koniec roka 2022

Nula niekoľkonásobne zosilňuje energiu čísla pred ňou a preto dnes, čo sme vyslovili alebo vyslovíme sa veľmi rýchlo zhmotní do reality. Porozmýšľajme, čo nám dnes vyšlo z úst. Veľa pravdy je v slovách, že tak ako myslíme a hovoríme, tak tvoríme našu realitu. Prvotná tvorba nášho sveta, začína vždy v ľudskej mysli.  Trojka je úžasné číslo plné hojnosti, života, radosti a plodnosti a tak dnešný deň bol darom pre nás všetkých. Možno pre niekoho aj výzvou, ak sa jeho myšlienky niesli v negatívnom duchu. Číslo 3 je číslom polarity a predstavuje spojenie otca a matky a z tohto spojenia sa rodí dieťa.

Manifestujeme myšlienkami

manifestujeme myšlienky

Úlohou dňa, bolo zmeniť uhoľ pohľadu na to, čo sa nám teraz v našich životoch deje. To, na čo myslíme a to, čomu veríme, tvorí náš vlastný uhoľ príťažlivosti. Fyzická realita, ktorá je obmedzená časom a priestorom sa nám neprejavuje okamžite , ale čím dlhšie sa na niečo sústredíme, tým jasnejšie si to priťahujeme do nášho života. Je úplne jedno, či sú to veci, ktoré si prajeme alebo nie. Myšlienkami si do svojho života manifestujeme energiu toho, na čo práve myslíme. Mnohí z nás ustrnuli v mŕtvom bode. V okamihu pochopenia, že silu ísť ďalej – máme v hlave, sa budeme vedieť pohnúť z miesta. Ostaňme pokojní a porozmýšľajme, ako z toho von. Nerobíme unáhlené závery. Kľúčom by mohla byť energia čísla 6tky, tá v nás podporuje spojenie a prijatie seba a druhých v láske. Láska sa láskou násobí.

Výnimočný  dnešný deň

Dnešný deň bol ešte výnimočný tým, čo sa odohrávalo na oblohe. Mesiac bol v tvare D a bol čas na poďakovanie sa za hojnosť, ktorú máme. Dnes to bolo o Hojnosti peňazí. Zdvihnime oči k nekonečného vesmíru a poďakujme za HOJNOSŤ.
Máme možnosť doriešiť veci z minulosti. Merkúr (planéta komunikácie) je retrográdny a ten nám prináša svetlo a pravdu na povrch. Nie je vhodné podpisovať akékoľvek zmluvy, ak tak musíte urobiť, dobre si ich prečítajte.
Zajtra ukončujeme starý rok s blízkymi priateľmi, ktorí sa nám stali rodinou. Preto si dnes chystám svoje podklady k ukončovaciemu rituálu Starého roka (to len na vysvetlenie, prečo píšem už dnes ).
Zamerajme sa na svoje úspechy, čo sa nám podarilo? a spíšeme všetko to, na čom ešte treba popracovať. Poďakujme sa za všetky situácie (či dobré alebo zlé) a ničoho neľutujme, pretože nás veľa naučili. Stále máme možnosť v budúcom roku urobiť veci inak, lepšie.

Čo robiť

Napájame sa na seba a vnímajme vlastné pocity. Zlé pocity nám ukazujú, že odbáčame zo svojej cesty. Vtedy nastáva okamih, keď môžeme zmeniť naše myšlienky a nasmerujme ich na to, čo nám robí radosť. Už nie je čas byť pohodlný. Jupiter (planéta šťastia a rozmachu) sa vracia do Barana a tým podporuje nové začiatky, pretože Baran je prvé znamenie zverokruhu. Máme schopnosť snívať a predstavovať si, tam sa nachádza naša tvorivá sila. Rok 2022 bol o rodine, o spojení a vytváraní hodnôt. Učili sme sa byť oporou pre seba a iných, učili sme sa neodsudzovať a nesúdiť ľudí a udalosti v našom živote. Veľmi veľa som prehodnocovala svoj život a menil sa mi od základov.

Viacerí z nás hľadali rovnováhu medzi prácou a rodinou. Energie nás tlačili do vyhadzovania starých nepotrebných vecí, ktoré už neslúžia žiadnemu účelu. Náš život bol v 6tkovom roku o napĺňaní svojho života láskou a harmóniou a učili sme sa prijať niečo nové do nášho života. Pre každého to bola iná oblasť života.

Rok 2023

Nasledujúci rok 2023 bude o ceste do svojho vnútra. Venujme pozornosť svojej duše, pretože sa bude hlásiť o slovo a bude chcieť byť vypočutá. Je to rok zameraný na osobný rozvoj. Budeme postavení pred rozhodnutie, nechať odísť z nášho života ľudí, ktorí k nám už nepatria. Až keď sa zmeníme v našom vnútri, budeme vedieť meniť vonkajšie podmienky. Stále majme na pamäti, že nemáme znásilňovať zmeny. Tie určite prídu, pretože číslo 7 je číslom rýchlosti a zmeny. Na papier si napíšme:

  • Čo by sme v Novom roku chceli zmeniť?
  • Čo je v našich životov najdôležitejšie zmeniť?
  • Ako sa chcem pri tých zmenách cítiť? Napr. pri zmene práce a zodpovedať si prečo, to chcem a zamerať sa na pocit, ako sa budem cítiť potom, keď sa to udeje?
Tvorme

…znovu sa vrátim k poznámke, že dobrý pocit nám ukazuje správny smer, zlý pocit nám dáva najavo, že ideme zlou cestou.
Ak v tomto roku svoju pozornosť zameriate na svoje vzdelávanie a vlastný sebarozvoj prinesie Vám to vnútorné uspokojenie a naplnenie, že pre seba niečo robíte. Zamerajte sa na zdokonalenie Vašich darov alebo talentov, začnite byť kreatívny. Čo vás baví?

Prichádzajú zmeny a zmeny môžu byť v rôznych oblastiach našich životoch – napr. vlastná sebarealizácia, rodina, partnerstvo, bývanie, práca …

Zodpovednosť za naše priania

Svoje sny, vízie a zámery zakončujem formulkou: „tu a teraz preberám zodpovednosť za svoj život vo všetkých časoch, priestoroch a realitách“. Ďakujem.  Tieto slová mi dávajú slobodu rozhodovať sa za seba a samozrejme viem, že je s tým spojená aj zodpovednosť za svoje rozhodnutia. Život máme vo vlastných rukách a toto sú len nástroje, akými môžeme svoj život smerovať.
Žime príbeh, ktorý chceme rozprávať a žime ho na plno!

Želanie pre nás všetkých

Všetkým nám prajem, aby sme v zdraví a v naplnení vykročili do nových zmien. Nebáli sa toho, čo nás čaká. Zmeny sú isté, ale máme veľa možností ako sa naň pripraviť a vôbec nemusia byť bolestivé. Mojim prianím je, aby zavládla ľudskosť v našom živote a dokázali sme sa podporiť navzájom. https://www.cestasvetlom.sk/odvaha-nasledovat-svoju-dusu/

s láskou Michaela Mryjam

You may also like

Leave a Comment

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00