Láskavé energie zmeny a Novolunie v Strelcovi

by Michaela Ďuriníková

Láskavé energie zmeny a Novolunie v Strelcovi 13.12.2023

Keby mi niekto povedal v minulosti, čo všetko je možné v živote, asi by som mu neverila. Už dávno v mojom živote prestalo platiť pravidlo, kým neuvidím, tak neuverím. Teraz verím, aj keď nevidím. Niekedy sa sama seba pýtam, či to, čo sa mi deje sa deje len mne, alebo aj iným ľuďom. Večer pri písaní článku som mala “Deja vu”. Neviem, či to bol minulý život alebo iná realita, ale bolo mi dovolené spomenúť si. Už teraz viem, že nové miesto má pre mňa veľký význam a posunulo ma vpred. Dnes už cítim láskavé energie zmeny v mojom živote. Presne si pamätám na spomienku, ktorá sa mi vybavila pri písaní článku. Sedím pri počítači a píšem. Je magické ticho, svieti vianočný stromček, horia sviečky a v pozadí mi tíško hrajú vianočné pesničky. Pocit naplnenia, ktorý mnou prechádzal bol pokojný, ba priam zázračný. Vedela som, že som správne.

Ako sa môže zmeniť život za pár rokov…

Boli časy, keď som si nevedela zmenu predstaviť, nieto ešte zmenu urobiť. Nechápala som významu slov, ktoré obsahovali informáciu, že sme tvorcami vlastného života. Bola som presvedčená, že život máme daný a máme plávať s prúdom, že rozhodnutia, ktoré spravíme sú nemenné. Vôbec som si nepripúšťala možnosť, že si život môžeme tvoriť samy. Stále som sa obhliadala za seba, či som dosť dobrá pre druhých, čo si budú o mne myslieť a hlavne, čo budú hovoriť. Teraz viem, že to nebolo o tých druhých, ale o mne. Dnes som presvedčená o svojej hodnote, pretože som vystúpila z komfortnej zóny pohodlnosti a navzdory strachu z odsudzovania druhými, som sa vydala na svoju dobrodružnú cestu.  https://www.cestasvetlom.sk/moj-pribeh/

Som plná vďačnosti, že som si niečo také dovolila. V dnešnom nazeraní na život nepotrebujem vidieť celú cestu, stačí mi vidieť pár krokov dopredu a prispôsobovať sa tomu, čo príde. Keď som sa začala zaoberať astrologickými znameniami zverokruhu, robila som to preto, lebo som sa nevedela pohnúť zo zacykleného  života. Hľadala som odpovede na moje Prečo. Ťahalo ma to k astrológii a vôbec som nevedela pochopiť prečo.  Vedela som len toľko, že moje slnečné znamenie je baran a že baran je tvrdohlavý. Veď načo by mi boli poznatky o ostatných znameniach? V tomto momente som presvedčená, že z každého znamenia máme určitú časť v sebe a na to, aby sme sa stali celistvými potrebujeme vedieť pracovať s každým znamením a jeho vlastnosťami.

Prečo 12 astrologických znamení?

Prečo o tom píšem je úplne jednoduché, pretože poznaním vlastností všetkých znamení mi život začal dávať zmysel a ja som pochopila, že aj toto je jedna z možností ako si môžete začať tvoriť život podľa vlastných predstáv. Takto pred rokom na Novolunie v Strelcovi som si do detailov napísala konkrétne podklady, akou cestou by som sa chcela uberať v roku 2023. V súčasných energiách som si len odškrtávala svoj To Do list z minulého roka, čo všetko sa mi splnilo. A nechcite vedieť, čo som si popísala aké story, keď som s tým začínala v roku 2018 :).

láskavé energie zmeny a novolunie v strelcovi

Astrologické znamenie Strelec a odvaha mieriť presne

Strelec je znamenie, ktoré túži po dobrodružstve, on myslí len pozitívne. Láska k slobode a dôvera v život mu dáva krídla.  Dokáže vidieť veci, v ktorých sa my cyklíme a ľahko vie odstúpiť z problému a pozrieť sa na veci inou optikou. Takto sa prejavujú strelci, keď sa vyvíjajú správne. Ale…. každá minca má dve strany a tak ako majú znamenia dobré vlastnosti, majú aj tie negatívne. Tých sa nemusíme báť, potrebujeme ich pochopiť a naučiť sa s nimi pracovať. Ľudia narodení v znamení Strelca sa učia, že život má aj obmedzenia a nie všetko je o dobrodružstve. Zodpovednosťou a dodržiavaním sľubov sa posúvajú k poznaniu seba a k pochopeniu, že ľudia sa nenechávajú v štichu.

A preto zopár rád na Novolunie v Strelcovi, ktoré bude o polnoci na 13.12. 2023 (teda na Luciu).

Na Nov energie kulminujú a mesiac nám dáva možnosť nových začiatkov, pretože Luna po Nove začína dorastať a každým dňom silnie. Energia sa napĺňa do Splnu a to znamená, že naše želania a predstavy sa môžu zhmotniť do reálnej podoby.  Choďte do akcie, urobte prvé kroky, pretože čakaním sa zázrak nestane.

Typy ako pracovať s energiou Strelca

Energiou Novolunia v Strelcovi si môžete podporiť ba priam zhmotniť novú prácu, urobenú skúšku v škole, alebo pozitívny výsledok na pohovore. Keď vás niečo zaujíma vzdelávajte sa – napr. aj formou kurzov alebo akýchkoľvek iných možností. Najlepšie investované peniaze sú tie do seba. Naplánujte si dovolenku alebo jednotlivé kroky v oblasti, ktorú chcete podporiť.

Pracujete s predstavivosťou a teraz si zoberte pero a píšte, konkrétne do detailov. Napríklad: Ako má nová práca vyzerať, koľko v nej chcete tráviť času, aký by mali byť vaši kolegovia, aký plat chcete dostávať, čo sa tam chcete naučiť, na akom mieste alebo v akom meste by sa práca mala nachádzať. Všímajte si vlastných pocitov. Usmievate sa pri písaní a pri predstave, že to vidíte? Máte z toho dobrý pocit? Alebo píšete a myslíte pritom, že toto sa mi nemôže stať? Ide o energiu, ktorú vkladáte do toho, čo chcete.

….a ešte jedna dôležitá rada: Predstavujte si iba to, čo naozaj zvládnete.

Ja vám z celého srdca prajem, aby ste zmeny vedeli prijať a nebáli sa preto urobiť  prvé kroky k vlastnej slobode.

Je čas viery, nádeje a splnených želaní. Svetlo, ktoré máme v sebe môžeme rozsvietiť nielen v sebe, ale aj v iných      a môžeme si spoločne svietiť na cestu.

S láskou a úctou k všetkých dušiam Michaela Mryjam

You may also like

Leave a Comment

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00