Naplnenie nášho poslania – Spln Kozorožec 3.7.2023

by Michaela Ďuriníková

Čo nám prináša Spln v Kozorožcovi

Dnes je mesiac v Splne a energia je na vrchole. Spln v Kozorožcovi nám prináša energie práce. Čas pred splnom a pár dní po splne môžeme využiť na dotiahnutie vecí, ktoré máme rozrobené. Kozorožec, ako slnečné znamenie je veľmi húževnaté a pracovité. Od neho sa môžeme učiť sebadisciplíne a pevnej vôli. Jeho výdrž a tvrdá práca mu prináša ovocie, pretože to, čo si naplánuje aj dotiahne do konca. Pre neho je zábava, až po odvedenej práci.  Je spojený so zemou a zem je hmota, peniaze a istota. Kozorožec si je istý tým, čo robí a presne vie, kde má ešte zabrať. Potrebuje sa však naučiť prejavovať city a viac sa odviazať, pretože niekedy jeho silný pocit zodpovednosti je až otravný a na druhých ľudí môže pôsobiť veľmi chladne. https://www.cestasvetlom.sk/moj-pribeh/

Čo to pre nás znamená?

Aktuálne energie môžeme využiť na dotiahnutie vecí v pracovnej sféry a sila ich prúdenia nás tlačí do plánovania a vytvorenia si pevného pracovného plánu. Ukazujeme svetu a spoločnosti, aký sme dobrí a čo vieme. Pracujeme na svojom poslaní. Tvoríme do hmoty, pretože Kozorožec je zemské znamenie, ktoré má rád istotu. Tvrdou prácou vie zarobiť na svoje potreby. Prečo v jeho znamení hovoríme o tvrdej práci? Je to znamenie, ktoré bojuje o prežitie v horách, stačí jeden zlý krok a ide mu o život. Preto je opatrný a pevný, avšak aj skostnatelí. Potrebuje sa naučiť pružnosti v živote. Brať život s ľahkosťou a radosťou. Pre neho je práve táto oblasť veľká výzva.

My túto energiu môžeme použiť v správnom nasmerovaní vo svojom pracovnom pláne, vkladáme do toho všetko. K dobre vypracovanému plánu sa budeme vracať a revidovať ho, prípadne nám poslúži ako naše vodítko, keď nebudeme vedieť ako ďalej alebo či máme ísť ďalej. Pýtam sa seba, či pracujem v oblasti, ktorá ma napĺňa a robí šťastnou? Pretože každý z nás potrebujeme robiť to, čo mu dáva zmysel. Téma na spln v Kozorožcovi je potreba tvoriť v ľahkosti, radosti a v hravosti. Čokoľvek, čo postavíme na pevných základoch , môže vyjsť. Akékoľvek prekážky sa nám oveľa ľahšie budú zdolávať, pretože energie týchto dní, sú silné a ambiciózne. Takže, čo nám prináša Spln v Kozorožcovi?

Je čas pracovať na finančnej istote, riešime a posilňujeme financie:
  • Ako som na tom finančne? …
  • Mám dostatok financií na všetky svoje potreby? …
  • Vypracujem si revíziu mojich výdajov …
  • Pozriem sa aj na moje príjmy – sú vyššie ako výdaje?  ak nie, zamyslím sa ako to môžem napraviť.

V energiách Kozorožca žiadame o zvýšení platu, samozrejme vtedy, ak o tom už dlhšie uvažujete.

Vďačnosť moja každodenná … Sama si píšem do svojho “denníka vďačnosti” každý deň. Píšem o tom, za čo som vďačná v ten deň. Takto venujem čas sama sebe a na pár minút ma to spomalí, ale výsledok stojí za to. Myslenie je pasívna činnosť, písanie je akcia. Naučila som sa poďakovať za všetko, ale nie pretože sa to má. Nacítim sa na seba a srdce ku mne prehovorí a vtedy vypínam mozog.

 

Cesta za sebapoznaním

Teraz už môžem povedať, že som tvorcom vlastného života. Pracujem na sebe a odovzdávam svoje skúsenosti ostatným. Otvorila som sa svetu a životu. Na ceste za sebapoznaním som pochopila, že za život si zodpovedám sama. Nie je nik zodpovedný za Váš život, vždy na konci ostaneme len my. Aj v mojom živote sa objavia strachy a vylezú kostlivci zo skrine, ale už viem, že sa im potrebujem postaviť a opýtať sa, čo by som mohla pre ne urobiť, aby sme spolu nemuseli zápasiť.  Rozhodnutia sú často bolestivé, ale dôležité pre posun a rast v našich životoch. Keď ten druhý nemá pocit, že sa chce zmeniť, je to v poriadku. My sa zmeniť môžeme a ten druhý sa buď pridá alebo odíde z vašich životov. Každú zmenu, ktorú urobíme sa odráža vo vnútri, ale aj vonku. Nemusíme byť dobrovoľnými väzňami svojej minulosti. Keď žijeme minulosťou je to ako doživotný trest. Takže aj toto je to, čo nám prináša Spln v Kozorožcovi…

 

Moje odporúčanie:

Venujme si dnes 10 minút času a dajte si na papier zámer z oblasti práce a na ceste k splneniu ho môžete meniť podľa vašich potrieb. Zavrite oči a predstavte si, že to práve zažívate. Ako sa pritom cítite? Ak vás predstava napĺňa a máte z toho dobrý pocit, je to to pravé.  Všetko sa zhmotňuje v pravý čas. Pri poznávaní a používaní darov znamení zverokruhu si vieme podporiť životné oblasti, ktoré chceme zmeniť. Práve Spln v Kozorožcovi nám prináša tieto možnosti.

…Je čas…

 

Nezabudni na to, že si úžasná ľudská bytosť už len tým, že si.

Ak začneš pracovať na sebe a svojich snoch, nik ťa už nezastaví pri ich splnení.

 

s láskou Michaela Mryjam

 

 

You may also like

Leave a Comment

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00