Nov v znamení Škorpióna 25.10.2022

by Michaela Ďuriníková

Jemnou vibráciou a pocitom vnútorného šťastia prenikám do sféry zázrakov a všetko sa deje ľahko a bez námahy, akoby dotykom krídiel anjelskej pomoci                        (Anjelské afirmácie – Janka Sofia Thomková)

Transformácia a spracovávanie svojich démonov

Zatmenie slnka a Nov v znamení Škorpióna bolo emocionálne náročné nielen v citovej oblasti, ale aj pre moje fyzické telo. Telo ma vyplo a uložilo do postele. Niet sa čo čudovať, včera to bolo o hĺbke, emóciách, nespracovaných tieňoch, vlastných démonoch a všetkom možnom. Naša Luna, šteniatko Border Kólie, bola vnímavá a v momente ležala bez pohnutia pri mne, aj keď je to živé striebro. Po hodine sa už nudila, a tak sa zvalila na svoje miestečko do pelechu so svojimi hračkami. Po nej nastúpila naša mica Lola, ktorá na mne začala priasť a neodišla dovtedy, kým mi neostalo lepšie. Včera som bola v stave, že všetko negatívne sa deje len mne. Moja vyčerpanosť a smútok, mi nedovolili vidieť ani to najmenšie svetielko na konci tunela.

Vyšli na povrch moje strachy a mňa to značne zomlelo zvnútra. Snažila som sa ich uchopiť a pracovať s nimi ako vedomá duša, ale bolo mi to na nič, keď som sa nevedela sústrediť a lomcovali so mnou emócie. Takže som to poňala po svojom, dovolila som si nerobiť nič len pozorovať, pozorovať čo sa bude diať… Vnímala som prítomný okamih, pýtala som sa svojho tela, čo pre neho môžem urobiť a bola som k sebe maximálne láskavá. To ma asi ukľudnilo najviac, a dokázala som sa odovzdať prítomnému okamihu. Prestať riešiť a ovplyvňovať svojou kontrolou výsledok celej situácie. Pochopila som, že nemám na čom lipnúť, všetko dopadne tak, ako má.

Uvedomenie si

V jeden deň som si prežila smrť v prenesenom význame a znovuzrodenie, dovolila som si celú tú situáciu nemať pod kontrolou. Nerobiť nič, len pozorovať. Učím sa prijať sa aj v takýchto situáciách a nespochybňovať silu myšlienky, príznaky svojho tela a túžbu svojej duše. Ráno som už vstala s obnovenými silami a chuťou do nového dňa. Všetky situácie som videla optimistickejšie a poďakovala som za skúšku, ktorú som zvládla. Dnes som si urobila rituál k Novu. Chvíľa bola moja a ja som vedome púšťala strachy, ktoré ma ochromovali. Pri mantrách a zahĺbení sa do seba sa mi podarilo získať iný uhoľ pohľadu na všetko, čo sa teraz v mojom živote deje. https://www.cestasvetlom.sk/ako-som-hladala-samu-seba/

Nov v znamení Škorpióna

Staré končí a vykračujeme spolu s mojou rodinou do nových začiatkov. Uvoľnila som všetko, čo mi zväzovalo nohy a nedovolilo mi urobiť krok v pred. Oddala som sa momentálnemu okamihu. Prestala som vytvárať nátlak na seba a ostatných členov rodiny. Inšpirovaná vlastným životom som našla niť tvorenia a začala som znova tvoriť s ľahkosťou a radosťou. Ukotvila som sa v sebe a začala som sa sústrediť na prácu a tvorenie. Všetko ostatné nateraz nechávam žiť svojím životom. Viem, že som preto spravila všetko, čo som mohla a najlepšie ako som vedela. Odovzdávam sa prúdu života. Viem, že dostanem len to, na čo som pripravená.

S láskou Michaela  Mryjam

You may also like

Leave a Comment

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00