Novolunie v Býkovi 19.5.2023

by Michaela Ďuriníková

 Pozemské hodnoty a moja stabilita – obnovenie rovnováhy

 

Býk je symbolicky spojený s matkou Zeme. Tomuto znameniu vládne planéta Venuša, ktorá mu dáva cit pre krásu a podnecuje ho k zharmonizovaniu bývania a k vybudovaniu útulného miesta. Človek narodený v znamení Býka je veľmi realistický a praktický, vždy s nohami na zemi. Potrebuje sa cítiť užitočný. Najdôležitejšia je pre neho stabilita a bezpečie. Rieši istoty a to, čo vlastní – teda sa zaoberá tým, čo má.  Nemá rád zmeny a radšej má svoje istoty. Keď sa rozhodne podnikať, musí ísť o veľmi istú vec, pretože nemá rád riziko. Učí sa vo svojom živote flexibilite a poznaniu, že nič nie je večné. Novolunie v Býkovi 19.5.2023.

Novolunie v býkovi a rovnováha

Strach o istoty

Rôzne situácie môžu Býka udržiavať v napätí a v strachu, že príde o svoje nadobudnuté veci.  Svoj majetok si váži, pretože si ho veľmi cení. Lipne na nadobudnutých veciach. Aj zlá skúsenosť z minulosti sa stáva pre neho závislosť, pretože žije minulosťou.  Ťažko sa vyrovnáva so zmenou, ktorá je nevyhnutná pre ďalší rast. Pre neho je svet buď biely alebo čierny. Potrebuje mať neustále na pamäti, že život nie je statický, ale dynamický rozvíjajúci sa proces a potrebuje sa prispôsobovať neustálym zmenám.  Učí sa na ceste životom zvládnuť, že nič nie je večné.

Koniec a začiatok

Začiatok a koniec cyklu

Spln v Škorpiónovi, ktorý sme zažili 5.5.2023 uzavrel tému financií a majetku, ktorý sme vlastnili s inou osobou alebo inštitúciou. V týchto energiách bolo dôležité doriešiť finančné a majetkové veci. Začali sa nám meniť osudy a započala sa intenzívnejšie naša transformácia, transformácia nového vedomia a duchovných hodnôt. Dávajme pozor na rovnováhu – škorpión nám ukazuje na duchovné hodnoty a býk na pozemské hodnoty. V novoluní v Býkovi 19.5.2023 sa nám otvára cesta k majetku a ustáleniu ekonomickej situácie a možnosti sa zastabilizovať prípadne zabezpečiť. Zamerajme sa na prítomný okamih. Rozvíjame svoje nápady a myšlienky a ako? alebo len o nich rozprávame. Máme možnosť tvoriť do hmoty. Vypracujme si plán a spolu s plánom manifestujme do reality to, čo chceme v budúcnosti dosiahnuť. https://www.cestasvetlom.sk/nov-v-znameni-skorpiona-25-10-2022/

Aj otázky sú dobrá vec

Pýtame sa samých seba:
  • Čo predstavuje pre nás stabilita a istota? pre niekoho to môže byť domov, pre niekoho dostatok financií, zvýšenie platu.
  • Ako pracujeme s naším telom? (je to domov, pre našu dušu)
  • Sme spokojní vo svojom živote? ak nie, čo preto spravím – je čas ísť do akcie
  • Ako bývame v novom, pýtame sa ako sa cítime novom mieste? Ide tu o pocit, pretože aj miesto kde bývame na nás vplýva svojou energiou…
  • Čo pre nás znamená hojnosť na všetkých úrovniach? …

Zodpovednosť je kľúč k vedomej zmene v sebe.

Afirmácie na NOV v Býkovi, ktorý nastane 19.5.2023

15.5.2023 – všetko, čo robím posilňuje moju stabilitu. Mám strechu nad hlavou, mám domov, ktorý pre mňa predstavuje moje útočisko a môj hrad, v ktorom sa cítim bezpečne.
16.5.2023 – mám všetko, čo potrebujem. Veci sa dejú v môj prospech.
17.5.2023 – mám dostatok financií na všetko, čo potrebujem vo svojom živote. Moja hojnosť rastie každým dňom. Zažívam hojnosť na všetkých úrovniach svojho bytia.
18.5.2023 – zostávam pozitívna a moje vyžarovanie mi prináša pozitívne situácie, ktoré ma posúvajú vpred. Priťahujem pozitívnych ľudí do môjho života.
19.5.2023 – plní sa mi môj sen (dopíš podľa seba). Ako sa cítim, keď sa mi môj sen plní?
Môj sen sa stáva skutočnosťou,
môj dom je plný hojnosti,
moja predstava sa plní každý deň,
v jedno mi splýva skutočnosť a sen.
Ďakujem 
🙂

s láskou Michaela Mryjam

 

 

 

 

You may also like

Leave a Comment

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00