Odpustenie v našom živote

by Michaela Ďuriníková

 

 

Milí priatelia,

krásny začiatok pracovného týždňa a pridávam aj myšlienku na celý týždeň, ktorá sa týka odpustenia v našom živote.
Odpustenie je spôsob, ako môžeme zmeniť minulosť.

Odpustenie v našom živote nám prináša očistu nášho srdca a emocionálnu rovnováhu v živote. Čo si tým všetko môžeme zlepšiť? Určite našu duševnú pohodu a uvoľníme  emocionálne bremená z našich pliec, ktoré nás ťažia. Je to náročný proces a určite nie jednorazový akt. Odpustenie môžeme robiť prostredníctvom meditácií, rôznych techník alebo s terapeutom, ktorý Vás bude sprevádzať na ceste odpustením. Očistu opakujeme, aj keď už máme pocit, že je hotovo. Odpúšťanie je proces, kedy sa zbavujeme nánosov zranení a pocitu krivdy a často vyžaduje našu introspekciu, sebapoznanie a ochotu na sebe pracovať. https://www.cestasvetlom.sk/na-zamyslenie/

odpustenie v našom živote

Nadchádzajúci Spln v Rybách

Ochvilu tu máme spln v Rybách, ktorý nám pomôže ukončiť veci v našom živote a situácie s tým spojené. Pôjdeme do hĺbky našich pocitov a môžeme sa pripraviť a podporiť s týmito energiami to, čo nám už doslúžilo a radi by sme vyhodili smeti z nášho života:).  Energie v Rybách sú zamerané na naše emócie a našu intuíciu, budeme sa zaoberať našim vnútorným svetom, ale aj viac vnímať potreby iných ľudí. Ale budú to aj energie kedy môžeme mať pocit, že sme zraniteľní a viac emoční.

 

V mojom kurze sa venujeme odpúšťaniu a ešte pár dní budú energie vhodné na prácu s odpustením. Odpúšťame najprv sebe a potom druhému.  Aj keď nás v živote učili, že máme odpustiť všetkým, ktorí nám ublížili. Áno je to pravda, ale ja som sa vo svojom živote naučila, že ono to funguje naopak. Najprv pracujem na odpustení sebe za všetko čo sa stalo, alebo za to, čo som si svojimi rozhodnutiami spôsobila. Vtedy sa pohnem z miesta a robím prvé kroky bez nánosov krivdy. Až potom čistím vzťahy a odpúšťam druhým. Veľa vecí začne do seba zapadať a začne nám dávať zmysel to, prečo odpustením vieme zmeniť minulosť.
Keď v prítomnosti pracujeme na odpustení, tak preliečime minulosť a plánujeme budúcnosť bez pocitu krivdy.
To som sa naučila ja, na mojej ceste životom.
s láskou Michaela Mryjam

You may also like

Leave a Comment

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00