Môj Plán

Na tejto stránke nájdete podklady pre seba: tzv. Môj plán – chvíľa pre seba …

12 dňové pracovné listy na tvoje narodeniny (každý deň od narodenín si na jeden papier napíšete, čo ste v ten deň robili, čo sa vám udialo alebo podarilo). Prvých 12 dní odo dňa narodenín znamená 12 mesiacov vo vašom roku a v takých energiách sa váš rok bude odohrávať. 

 21 dňové pracovné listy na tvoju hojnosť,

21 dňové pracovné listy na posilnenie vzťahu k sebe, k partnerovi, k deťom.

12 dňové pracovné listy na energiu  od Lucie do Vianoc ( hovorí sa, že energie majú silnú moc a môžete si pritiahnuť lásku). Je to podrobný 12 dňový denník a je vypracovaný nielen s afirmáciami, ktoré vás budú sprevádzať každý deň, ale aj v esenciách jednotlivých čísiel toho dňa. Upriamte pozornosť na seba a na to, čo v ten deň zažijete, akú budete mať náladu a ako  ste sa v ten deň cítila, čo sa vám podarilo. Na konci listov máte priložený zápisník a do toho si môžete zapisovať počas 12 dní na čo by ste sa chceli zamerať, prípadne čo by ste chceli zmeniť, vylepšiť a akým spôsobom by ste to chceli urobiť. To znamená, že to čo zažijete teraz vás ovplyvní na nasledujúcich 12 mesiacov. A preto je dobré, ak si píšete a tvoríte. Skúste na seba netlačiť, ale brať to formou “mám chvíľu pre seba” a písanie vám pôjde určite ľahšie.

Na začiatku je vždy myšlienka, keď ju dáme na papier, začíname venovať pozornosť momentu písania, formulujeme slová, cítime vlastné pocity, uvedomujeme si obsah a začíname roztáčať koleso vlastných snov. 

Pre inšpiráciu prikladám môj životný príbeh https://www.cestasvetlom.sk/moj-pribeh/

s láskou Michaela Mryjam

 

 

 

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00