Pracovné listy zdarma

Pracovné listy sú zázračným nástrojom, ktorý vám pomôže využiť silu energie Novolunia a Splnu na dosiahnutie vašich snov a cieľov. Každý mesiac sa odohráva nová astrologická udalosť, a práve vtedy je tá správna chvíľa na vypracovanie Pracovných listov. Je to cesta, ktorá vám otvorí dvere k osobnému rastu a rozvoju. Vďaka pracovným listom sa dozviete o 12 znameniach zverokruhu a ich vplyve na váš život. Každý z nás má niečo z každého znamenia, a práve toto pochopenie nám pomáha stať sa celistvými a prehĺbiť náš pohľad na svet.

Predstavte si, že ste ako strom. Pred tým, ako začnete rodiť ovocie, musíte sa o seba postarať. Potrebujete starostlivosť, výživu a ochranu. Rovnako aj vy potrebujete zistiť, kde ste teraz, kam sa chcete dostať, a aké kroky podniknúť, aby ste dosiahli svoje ciele. Pracovné listy sú ako nástroj, ktorý vám dáva možnosť pracovať na sebe. Túto cestu som si osobne prešla, a vďaka nim som spoznala samú seba a získala lepší pohľad na svoj život. Dodnes pracujem s Pracovnými listami, pretože mi  dáva zmysel pracovať v jednotlivých energiách a viesť sa tak na vlne tvorenia vlastného života. Reálne sa viem zamerať a presne triafať na oblasť, ktorú potrebujem podporiť alebo zmeniť. 

A preto 🙂

Pridajte sa ku mne na tejto úžasnej ceste sebaobjavovania a zároveň pochopenia života. Spoločne prejdeme cez Pracovné listy, ktoré sú vždy vytvorené v súlade s aktuálnymi energiami Novolunia a Splnu. Je to skvelý spôsob, ako sa priblížiť k svojim snom a premeniť ich na skutočnosť. Ste pripravené kráčať týmto úžasným dobrodružstvom spoločne?

(PS: ešte niečo formálne – po zadaní vášho e-mailu Vám príde potvrdzovací e-mail, ktorý keď potvrdíte bude Vám odoslaný e-mail s pracovnými listami. )

s láskou Michaela Mryjam

 

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00