Ružový spln vo Váhach

by Michaela Ďuriníková

 

Vďačnosť moja každodenná 

Denne ma sprevádza vďačnosť. Za všetko. Ďakujem za svoj život, za každé nové ráno, za náš útulný domov plný lásky. Ďakujem za bytosti, ktoré sú moje deti a za muža, ktorý je pre mňa darom. Za scenériu, ktorá sa nám u nás doma ponúka. Za večerné nebo plné hviezd, ktoré krásne svietia ako malé lampášiky na cestu. A za pohľad na nočnú oblohu, ktorý je hlboký a magický. Aj takto sa dá vnímať ružový spln vo Váhach. 
 

Mesiac a jeho žiara

Energia blížiaceho Splnu je cítiť každým dňom silnejšie. Dnes v noci ma niečo zobudilo 23:57, bola to Luna, ktorá na mňa svietila a lákala ma svojím mesačným svitom, aby som jej intuitívne nastavila svoju tvár. Prijímala som ten magický okamih, ktorý som mala možnosť cítiť a vnímať. Hlavou mi prebehla myšlienka, že je čas si niečo želať. Zatvorila som oči a zaželala, nahlas a zreteľne. Keď som oči otvorila bolo presne 00:00 – očarujúce a silné. Hneď po tom som upadla do spánku. Ráno som sa zobudila nadšená z toho, čo som v noci mala možnosť zažiť. 
 

                                                           Naše vzťahy                                                      

V tieto dni môžeme využiť energiu Luny, ktorá je vo Váhach na vyvažovanie našich vzťahov, láskavo a v harmónii so sebou aj s okolím – hľadáme zlatú strednú cestu prostredníctvom diplomatickej komunikácie. Váhy túžia po dokonalom svete, sú spravodlivé a je pre nich dôležitá rovnoprávnosť. Zmyslom Váh je spájať ľudí dohromady. Nebojme sa prejaviť emócie, tie patria do nášho života. Váhy sa učia dať svoje pocity najavo, ale častokrát ich môžeme vidieť, že ich prežívajú len vo vnútri a nechcú o nich hovoriť. Vzťahy sú o komunikácii a úprimnosti k sebe a k druhým.
 
spln vo váhach
 

Slová a naše vyjadrovanie

Pri komunikácii používame “slová”. Majme na mysli, že slová majú silnú moc. Viem, že to opakujem dokola, ale v dnešnom svete je dôležité si pripomínať, že tak ako hovoríme, tak si tvoríme našu realitu. Čo vyslovíme, ako to vyslovíme a komu to povieme, je významné pre obe strany. Hľadáme cestu, ako s druhými lepšie vychádzať. Váhy nám ukazujú a učia nás rovnováhe, na jednej strane môžeme zapracovať na vyriešení a doriešení našich vzťahov a na strane druhej, to môžeme spraviť s úctou k sebe aj k druhému. Ak nejdeme správnou cestou, môžeme v tomto období veľmi váhať, čo spraviť a ako to spraviť.
 

Apríl a jeho nálady

Apríl nám ukazuje premenlivú silu prírody. Zima sa nechce ešte vzdať svojej vlády a jar si berie žezlo do svojich rúk. Príroda jej pomáha tou najprirodzenejšou cestou a dáva udalosti do rovnováhy. Všetci sme už videli ako aj po tej najsilnejšej búrke a zamračenej oblohe, vyjde slnko, ktoré nám ukazuje začiatok niečoho nového.
Apríl je aj karmický mesiac a prácou na sebe môžeme zapracovať na svojej životnej úlohe. Požiadajme o uvoľnenie mentálnych programov, ktoré nám blokujú tok našej energie k Hojnosti, k Harmónii, k Láske a k Zdraví.
Možností máme naozaj veľa… stačí sa rozhodnúť.
 
spln vo váhach
 
Rada vám ukážem, ako si môžete zmeniť život, v ktorom vám chýba nadšenie. Mojou vášňou je prepájanie sa cez energie Splnu a Novu, ktoré sa každý mesiac odohrávajú v inom znamení zvieratníka a v inej životnej oblasti.   https://www.cestasvetlom.sk/nazeranie-na-zmenu-ako-na-nieco-pozitivne-v-nasich-zivotoch/
 
 
s úctou k všetkým bytostiam vytvorila
 
Michaela Mryjam

You may also like

Leave a Comment

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00