Spln v Baranovi a pokračujeme

by Michaela Ďuriníková

Som tá, ktorá je. Mám všetko, čo potrebujem a vytváram si všetko, po čom túžim. Som si istá tým, čo je pre mňa dobré

 

Sme presne v polovici astrologického roka, a tento spln v Baranovi a pokračujeme v nových začiatkoch, je dôležitý pre všetky znamenia a všetkých ľudí. Momentálne sú energie nabité silou a energiou  pre Nové začiatky a Nové plány alebo na pokračovanie toho, čo sme začali na Nov v Baranovi pred 6 mesiacmi.  Ja som svojmu Splnu venovala toľko pozornosti, koľko si zaslúžil. Pripravovala som a tvorila podklady a materiály. Bolo úžasné cítiť ako tvorivá energia cezo mňa tečie.

Vlastný zámer

Vlastný zámer a víziu som podporila a otvorila som sa novým možnostiam, pretože viem, že len ja som zodpovedná za tvorivú moc svojich myšlienok, slov a činov. Dlho som spracovávala obmedzenia vo svojej hlave, ktoré mi bránili čo i len snívať. A tak som začala, začala som snívať a dala som svojim snom krídla. Práve sny sú na to, aby sa plnili a nerozmýšľali sme ako sa to stane, keď budeme pripravení začnú sa diať zázraky. Ja ako Baran o tom viem svoje. Trvalo mi dosť dlho kým som pochopila, že nemusím vytvárať žiaden tlak a nátlak ako na seba, tak aj na ostatných členov rodiny.

Nový začiatok

Pre nás oboch s Mirkom a dcérkou je nový začiatok a teda začíname nový cyklus v našich životoch. Teraz je to však s radosťou a očakávaním, čo nám život prinesie. Bude to zmena, pretože sme pochopili obaja, že tak ako život plynie, aj naše cesty životom sa vyvíjajú a dozrievajú.  Keď sme sa odovzdali prúdu života a učíme sa netlačiť, veci sa začali diať s ľahkosťou. Už pred 6 mesiacmi keď bol Nov v Baranovi som cítila, že som sa zrodila do vlastnej sily. Bolo už na čase a teraz som už len doťukávam to, čo som začala pred pol rokom. Mojou veľkou oporou a inšpiráciou je môj partner. Jeho skromnosť, pokora a láska, ktorú mi ukazuje každý deň, ma vedú k presvedčeniu, že mám správneho človeka po svojom boku.  Spolu inšpirujeme druhých vlastným šťastím. https://www.cestasvetlom.sk/nov-v-baranovi-20-4-2023/

Našou spoločnou tvorbou nachádzame krásu, dobro a požehnanie vôkol nás. Keď som pochopila myšlienku z jednej knihy a zamyslela som sa, tak mi napadlo prečo ma to doviedlo až sem. „Jediný spôsob ako skutočne zmeniť a transformovať svoj vlastný život k lepšiemu je, že transformujeme a zlepšujeme životy ostatných“. Naša práca nás napĺňa a rozžiaruje zvnútra, pretože sme sa zhodli na jednom, aj keď sme nemali konkrétnu predstavu. Radi by sme svojou tvorbou pomáhali druhým ľuďom . Keď sme zapojili nie len rozum, ale precítili cez srdce, vedeli sme, že ideme správnym smerom. Všetko akoby začalo do seba zapadať a nám to začalo dávať zmysel.

Zo srdca Vám prajme čas plný tvorenia so zámerom robiť seba a svet krajším.

s láskou Michaela Mryjam

You may also like

Leave a Comment

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00