Spln v Levovi a naša tvorivá sila

by Michaela Ďuriníková

Sila Splnu v Levovi

Pár dní po Splne v Levovi ešte stále cítim jeho silu. 5.2.2023 sa odohral spln v Levovi a témou splnu bola naša tvorivá sila. Nielen tvorivosť a kreativita pokračovali v mojom živote, ale prišla aj skúška, ktorej som nechápala. Riadne mnou zatriasla moja vlastná sebahodnota. Som dosť dobrá? ako sa vidím vo vlastných očiach? Pocit neoklamem, aj keď srdce vedelo, ale rozum bol rýchlejší a nahlodával moje rozhodnutie. To, na čo som sa pripravovala už dlho a položila základy svojho sna, sa mi začalo strácať priamo pred očami. V procese uvedomovania si seba, ma plody mojej práce nasmerovali znova tam, kde som skončila. Pripomínali mi moje „Prečo“.

  • Prečo som chcela robiť práve toto?
  • Prečo mám potrebu písať a predávať skúsenosti druhým ľuďom?

Poslanie

Pretože, je to moje poslanie. Odovzdávať im to, čo zafungovalo pred pár rokmi mne a sama som sa za tie roky dostala z mínusového bodu do bodu, kde si tvorím svoju realitu. Nebola to prechádzka ružovým sadom, ale celá moja cesta stála a stojí za to. Som rozhodnutá pokračovať.

V nedeľu, kedy sa spln odohrával som si urobila aj rituál (tento akt beriem ako chvíľu, ktorá je vyslovene len moja), upravila som si na stole sviečky (tie sú mojou neodmysliteľnou súčasťou), moje ametystové žezlo som položila na podklady (používam ho v čase, keď potrebujem tvorbu posilniť), ktoré som si vypracovala k aktuálnemu splnu, kryštály , tibetskú misku na očistenie priestoru a vonné oleje, ktoré sa stali súčasťou našich životov u nás doma. V pozadí som umiestnila jantru, ktorú sme tvorili s drahým na tento rok 2023. Rituál vždy začínam mantrami na prepojenie sa so sebou a svojím vnútrom. Mantry sú ako ladičky duše a mojej duše sadli úplne presne.

Spln v levovi - naša tvorivosť

Lev ako znamenie predstavuje majestátne a hrdé zviera, ktoré rieši sám seba a svoje Ego. On sa nezaujíma, či je dosť dobrý, on vie, že je skvelý. My sa tejto energie učíme. Učíme sa veriť si, vidieť zmysel samého seba. Energie nám namiešajú presne také situácie, v ktorých môžeme naprávať vzťahy (či už partnerské, alebo s deťmi). Všetko, čo urobíme alebo vytvoríme, bude prinášať plody. Zo všetkého najskôr potrebujeme byť kreatívny a tvoriť. Je to jedno v akom smere. Všetci máme určitú oblasť, v ktorej sme dobrí. Prvý krok je, keď vystúpime z komfortnej zóny – totižto vždy sa môžeme posunúť ďalej v našom živote. https://www.cestasvetlom.sk/cykly-ako-jedina-konstanta-zmeny/

Sebaláska a Sebahodnota

V týchto energiách sa kúpeme vo vlastnej sebaláske a sebahodnote. Či ustojíme to, čo sme si nastavili, ako náš zámer v tomto roku. Či budeme používať lásku ako nástroj tvorenia alebo tvrdú hrubú silu presadzovania svojho zámeru s argumentami, v ktorých sa budeme strácať a prídu nás navštíviť naše kámošky obavy teda pochybnosti. Ak vieme, čo chceme, nemusíme sa obhajovať a hľadať argumenty. Ale ako každá situácia má dve strany mince, tak sa pozrime aj na tú druhú, ktorá nám ukazuje presne to, čo vieme, ale nechceme si pripustiť, pretože by nás to zranilo, bolelo, pretože by sme museli k tomu zaujať určitý postoj. A povedzme si úprimne, v dnešnej uponáhľanej dobe mať argument po ruke je to najľahšie, čo môžeme použiť. Sama si myslím, že vedieť a neurobiť nič, je oveľa horšie ako vedieť, že chcem niečo robiť, ale neviem ako. S tým sa už pracovať dá.

zo srdca a s láskou Vám prajem krásny február, ktorý sa ponesie v úplnej odovzdanosti.

napísala Michaela Mryjam

You may also like

Leave a Comment

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00