Transformácia pokračuje – nov v Škorpionovi

by Michaela Ďuriníková

Smrť ako brána k novému cyklu

Už pár rokov prechádzam transformáciou na fyzickej, psychickej aj duchovnej úrovni. Ľuďom vždy hovorím o tom, ako je dôležité písanie a zapisovanie si toho, čo sa vám deje alebo čo prežívate. K tomu, čo sa vám dialo pred pol rokom, keď bol spln v Škorpiónovi alebo pred rokom, keď bol nov v Škorpiónovi sa teraz môžete spätne vrátiť a pozrieť si, čo ste vtedy zažívali. Riešili sa veci, ktoré nás prekvapili, najavo vyšli rôzne tajomstvá, išlo sa do hĺbky a niekto z nás si pobudol v lepkavom bahne. Pobyt v bahne nemusí byť len zlý, môže byť aj liečivý.

Rozhodnutie

Len my môžeme urobiť náležité rozhodnutie, či chceme vstať, keď nás život zrazí na zem alebo sa budeme ľutovať a strach nás paralyzuje.  Záleží aj od uhľa pohľadu, či budete hľadať riešenia alebo problémy na každé riešenie.  Ak riešenie hľadáme, tak nájdeme aj kľúč, s ktorým dokážeme odomknúť každú situáciu. Keď si spomínate, tak pred rokom sa riešili úroky ohľadom hypoték, ceny bytov neúmerne vzrástli, riešili sme vysporiadanie majetku , ktorý sme s niekým vlastnili.  Mám to v živej pamäti, pretože v tom čase som predávala a kupovala byt. Bolo to náročné obdobie plné kompromisov, aby som sa dostala k bližšie k svojmu snu.  Dnes už bývam na novom mieste, v mojom živote sa udialo veľa zmien, ktoré boli aj pozitívne aj negatívne. O niečo som prišla a niečo získala. Rovnováha bola zachovaná. Avšak všetky zmeny mi priniesli do života nové skúsenosti.   Prikladám link na článok https://www.cestasvetlom.sk/nov-v-znameni-skorpiona-25-10-2022/

 

Transformácia pokračuje - Nov v Škorpiónovi

Škorpión

Práca s energiou astrologických znamení, mi dáva zmysel. Poznanie jednotlivých vlastnosti znamení a oblasti, v ktorých sa tieto zmeny objavujú, sa môže naučiť každý. Teraz je obdobie slnečného znamenia Škorpióna a v našom živote sa odohrávajú transformácie na fyzickom tele. Môžeme mať pocit zhoršenia zraku, tupé bolesti hlavy, ťažoby na žalúdku, bolesť krížov a akútne problémy s obličkami. Prirodzene vstupujú do našich životov nevysvetliteľné javy. Dostali sme do života rôzne dary, je čas ich spoznať a naučiť sa s nimi pracovať. Okrem zimného počasia a rýchleho zotmenia obraciame pozornosť do vnútra, tam  totiž nájdeme vlastný zdroj našej sily.

Počas celého roka 2023 sme spoznávali samých seba, robili sme správne veci – “poniektorí” a učili sme sa harmonizovať slová, aby boli v súlade s našimi činmi.  Využili sme energiu zmeny, ktorá nás doviedla k Sebapoznaniu. Našou súčasťou sa stal aj proces púšťanie kontroly nad svojim životom, nad okolnosťami, ktoré sme nevedeli ovládať a tak veľmi sme chceli. Prišli prvé výsledky, pády a uvedomenia si toho, čo sme mali možno ovplyvniť, urobiť rozhodnutie alebo nápravu v našich životoch. Každý sa chopil vlastných príležitostí tak, ako vedel. Nič si nemusíte vyčítať, pretože ste robili najlepšie ako ste vedeli. Nabudúce to bude lepšie :).

Naše duchovné hodnoty a naša transformácia na vedomej úrovni

V energiách Škorpióna sa odpútavame od pozemských hodnôt, aby sme sa mohli posunúť ďalej. A to je pravda. Zdieľanie pravdy bolo pre nás podstatné a hľadali sme pravdu. Najdôležitejšie je, aby sme v tej pravde aj žili. Presne tieto slová by mali byť našou súčasťou každého dňa. Byť k sebe pravdivý a odhaľovať pravdu v našich životoch. Dlhé zimné večery sú vhodné na to, aby sme sa ponorili do seba a otvorili sa vnímaniu aj toho neviditeľného vôkol nás. Každý vlastným spôsobom.

Škorpión sa dokáže rýchlo nacítiť na druhých ľudí a preniknúť k jadru veci. Preto častokrát Škorpiónov  nájdeme v pomáhajúcich profesiách. Ako znamenie je záhadné, priťahujú ho rôzne tajomstvá, záhady a nevysvetliteľné veci. Jeho prednosť je v jeho vytrvalosti a obrovskej vôli dosiahnuť svoj cieľ. Od nich sa máme čo učiť. Všimnite si priateľov alebo rodinných príslušníkov narodených v slnečnom znamení Škorpióna… idú po svojej ceste a skôr pomáhajú ako ubližujú? Ich tienistou stránkou je silná manipulácia, túžba ovládať toho druhého a nerobiť žiadne kompromisy.  Pozor, ak si ich znepriatelíte, neodpúšťajú. Ak ich zraníte, ste mŕtvy.

Naše slnečné znamenie nám ukazuje našu osobnosť, ale máme v sebe aj z ostatných znamení, aj keď sa neprejavujú tak silno. Je zaujímavé a dôležité poznať aj ostatné znamenia, pretože v čase Novu alebo Splnu Mesiaca môžeme výraznejšie zapracovať na sebe a posunúť sa o kúsok ďalej v našich životoch. Na Nov vysielame zámer, do Splnu tento zámer posilňujeme. Ja sama na Nov pracujem s posilnením nových začiatkov deň po Novoluní. Vtedy mesiac začína naberať na sile a dáva mi to väčší zmysel.

S láskou Michaela Mryjam

 

You may also like

Leave a Comment

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00