Vodnár a tvorenie životných zmien

by Michaela Ďuriníková

Prečo sú Vodnárske energie pre nás príležitosť?

V týchto energiách si plánujte ďaleké cesty, objednávajte letenky, plánujte dovolenku niekde ďaleko. Môžete doriešiť veci, ktoré uviazli. Netlačíme, ale vysielame zámer. Do života si budete priťahovať kvalitných a schopných ľudí, ktorí vám vedia pomôcť vo vašom raste. Vyberajte si ľudí, ktorí sú s vami radi. Bez závisti a nenávisti. Obklopujte sa ľuďmi, pri ktorých zažívate dobré časy častejšie ako tie zlé. A buďte s tými, ktorí z vás vytiahnu to najlepšie, čo je vo vás. 

Ak vytrváte na ceste, zmeníte si život prácou na sebe.

Novolunie v znamení Vodnára a tvorenie životných zmien 

Aby ste si vedeli predstaviť, na čom môžete pracovať v čase, keď slnko vládne znameniu Vodnára (20. január – 18. február),  potrebujete vedieť vlastnosti Vodnára. Z jeho pozitívnych vlastností môžete v tomto čase čerpať všetci a môžete sa posunúť vo vašom živote. Najprv potrebujete vedieť, ako ich môžete zakomponovať do svojho života a  potom s nimi pracovať.  Čas nabitý vodnárskymi energiami je pre vás príležitosť podporiť tú oblasť, ktorú chcete zmeniť. A kľudne môžete urobiť aj osudovú zmenu alebo nejaké životné rozhodnutie. Využite túto silnú energiu Novolunia 9.2.2024  na to, aby ste našli inšpiráciu v sebe a nasmerovali ju k pozitívnym životným zmenám.

Znamenie zverokruhu “Vodnár”

Človek narodený v slnečnom znamení Vodnára sa nedá zviazať žiadnymi pravidlami a neustále hľadá nové veci. Potrebuje, mať otvorené dvere, aby sa mohol nadýchnuť čerstvého závanu vetra, aby mohol roztiahnuť krídla a cítil Slobodu. Nemá rád, ak niekto spochybňuje jeho túžbu po slobode. Ak ho budete chcieť obmedzovať, bude vám tento človek utekať z domu. Ale ak mu dáte priestor, domov sa bude veľmi rád vracať. Ideálny život pre neho znamená – život podľa vlastných pravidiel.

Je rebel, on je ten, ktorý nájde inovatívne riešenia aj v neriešiteľnej situácie. Rád šokuje svojimi nekonvenčnými nápadmi. V jednej chvíli máte pocit, že máte pri sebe dieťa, ktoré potrebuje rodičov a v zapätí sa nedá ovládať inými. Chce byť slobodný, ale nie zodpovedný.  Potrebuje sa naučiť vziať zodpovednosť za svoje rozhodnutie a byť si vedomí dôsledkov. Je bystrí, rýchli a podporuje zmeny vo svojom živote. Nové technológie mu nerobia žiaden problém, pláva v nich ako ryba vo vode.

Ako každé znamenie má aj negatívne stránky. Je dôverčivý ako malé dieťa. Svojou ľahkomyseľnosťou si  niekedy zavarí a narobí si viac problémov, ako zvládne vyriešiť a to hlavne v oblasti financií, pretože rád nasľubuje to, čo nemôže splniť. Poväčšine má konzervatívne názory,  je nástojčivý až radikálny – buď všetko alebo nič, v niektorých prípadoch je až fanatickí – len jeho pravda. Ide z extrému do extrému.

 

V týchto Vodnárskych energiách sa kúpeme všetci a preto pamätajte, že:

To, čo robíte a dávate druhým, dávate a robíte sebe. To, čo robíte a dávate sebe, dávate a robíte druhým.

Pocit Slobody

V období Novolunia alebo Splnu vo Vodnárovi všetci cítite, že potrebujete väčšiu voľnosť a potrebujete cítiť slobodu. Odhliadnuc od toho, či ste alebo nie ste v znamení Vodnára. V tomto čase bývajú rôzne plesy a zábavy, pretože ľudia sa chcú a potrebujú baviť, byť v spoločnosti a nič neriešiť. Ovplyvňuje ich túžba robiť veci po svojom. Dávajte si pozor na sľuby a zároveň sľubujte len to, čo viete splniť. Nevytvárajte si zbytočne karmu alebo zaťažujúce vzorce do budúcnosti a budúcich životov.

Urobte si nástenku snov alebo niečo, čo je vám srdcu blízke a budete to mať na očiach. Práve nástenka snov vás nasmeruje na kroky v tomto roku. Návod na nástenku snov:  https://youtu.be/sujOfZzNaE8. Je to rok energie čísla 8, rok dreveného jangového draka, ktorý má nadhľad a silu. Spomeňte si, čo ste robili a zasievali v roku 2023? Teraz to porastie. Tak ako môže byť rok 2024 úspešný, tak vás môže aj zničiť.  https://www.cestasvetlom.sk/prebudenie-sily-rok-2024/

Vo vodárenskom období si uvedomte, že ste všetci tvorcami vlastnej cesty…

Preto je dôležité pracovať aj s energiami Novolunia a Splnu, pretože sa naučíte pracovať  a využívať presne tie pozitívne energie znamenia na svoj posun a zmenu v živote a to vo všetkých oblastiach.  Slnečné znamenie je cca jeden mesiac v astrologickom znamení, avšak mesiac/luna vystrieda počas jedného mesiaca všetkých 12 znamení a vždy osvetlí tú časť znamenia, ktorá bude pre vás dôležitá. 

Práve teraz to bude novolunie vo Vodnárovi a príležitosť naplánovať si niečo veľké, zapracovať na svojom životnom projekte prípadne osudovom rozhodnutí.

Ak neviete ako na to, rada Vám ukážem cestu. Môžete sa naučiť využívať energie Novoluní a Splnov na zlepšenie si akejkoľvek oblasti života.  Postupnými krokmi spoznáte svoje dary a dary všetkých znamení a s negatívnymi vlastnosťami sa naučíme pracovať. A prečo je to dôležité? Pretože z každého znamenia máme 1/12 a keď spoznáme všetky znamenia, stane sa z vás celistvý človek, ktorý si bude vedieť ukočírovať svoj život.

s láskou Michaela Mryjam

Mojim poslaním je  pomáhať ženám vykročiť na cestu zmeny vo svojom živote. Učíme sa ako uchopiť príležitosť a každá jedna z nich si mení život prácou na sebe. 

You may also like

Leave a Comment

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00