Vzťahy Ja a Ty – Nov vo Váhach

by Michaela Ďuriníková
Vzťah ja a ty

Rastieme cez vzťahy – Ja a Ty

vzťahy Ja - Ty

Ako som rástla ja cez vzťahy :).

V minulosti som bola postavená pred riešenia, ktoré som nevedela zvládnuť. Hľadala som cestu, aby som sa vyhla nepríjemnému pocitu v čase, keď bolo treba vypovedať aj to nevypovedané. Nevedela som ako a nechcela som sa dostať do konfliktu, pretože som vzťahové situácie nevedela riešiť. Bolo mi to nepríjemné a keď aj prišlo k vypovedaniu slov, boli to slová plné strachu a obhajoby a nič konštruktívne som zo seba nevedela vydať.  Hm…. teraz už viem, že som sa nevedela postaviť za seba. Až po čase som pochopila, ako veľmi mi partner odzrkadľoval to, čo som nechcela riešiť. Znova a znova som sa dostávala do tých istých situácií a vôbec som nepochopila cestu, ktorá sa mi ukazovala.

Nepríjemný pocit v daný okamih, by bol ohraničený časom. Nemusela som v sebe živiť strach, domnienky a nedorozumenia. Niekedy som sa sama pristihla, ako sa obhajujem sama pred sebou. Viete ako to chodí. Toho, čoho sa najviac obávame, nám príde veľmi skoro do cesty. A viete prečo? Pohyb a skúsenosť sú jedinou konštantou zmeny a my sa stále vyvíjame a rastieme. A naši partneri s nami. Stagnácia nás nikam neposunie a my ustrnieme na jednom mieste. Sprevádzajú nás zvláštne pocity, bolesti hlavy – (veľa myšlienok), bolesti brucha – (neschopnosť stráviť vypäté situácie, ktorých je čoraz viac), prípadne pocity nedostatočnosti. Od partnera túžime počuť, aby nám vyvrátil skutočnosť, že sa nič nedeje. Častokrát je zmätený aj on sám.

A pochopila som….

Všetky bolestivé situácie boli pre mňa dôležité, pretože dnes sa stali mojimi skúsenosťami. Prišiel zlom v mojom živote a ja som konečne zobrala rozum do hrsti, použila svoje skúsenosti a vyriešila to, čoho som nebola schopná veľakrát. Prijala svoju zodpovednosť za náročnosť vzťahu. Avšak teraz to bolo iné. Mala som vztýčenú hlavu a v srdci lásku. S úctou a vďakou k môjmu partnerovi som otvorila trinástu komnatu, kde sme upratovali obaja. Áno máme strach, veď opúšťame svoju komfortnú zónu. Tentokrát máme tú možnosť urobiť to inak. Nepálim mosty a nevystrájam ako zmyslov zbavená ježibaba. Som si vedomá svojho podielu viny. Týmto uvedomením sa mi otvorili dvere k pochopeniu toho druhého.

Možno sa pýtate ako som to dokázala. Začala som na sebe pracovať pred 10 rokmi. Od roku 2018 som intenzívne spoznávala energie Mesiaca/Luny. Cykly Mesiaci mi dávali zmysel a začala som spoznávať kto som, čo je mojou úlohou a ako sa k želanému výsledku dopracujem. A prečo o tom píšem? Ja som si touto cestou zmenila život. Nebolo to zo dňa na deň, bol to proces. Stal sa so mňa človek, ktorý sa naučil postaviť sa za seba, dokáže nahlas povedať, ak s niečím nesúhlasí a dôveruje sebe aj životu.

Vždy máme možnosť začať pracovať na želanom stave. Máme tu Novolunie vo Váhach. V týchto energiách môžeme diplomaticky a mierumilovne vyvažovať vzťahy. Všetky. Tie láskavé posilniť a tie problematické začať riešiť.  Ak neviete ako na to, rada vám ukážem cestu, ktorá zafungovala a dodnes funguje mne. Pracovné Listy si môžete stiahnuť na mojej webovej stránke v sekcie Pracovné listy.  Tu –  https://www.cestasvetlom.sk/pracovne-listy/

S láskou Michaela Mryjam

Na tomto odkaze si môžete pozrieť afirmácie k Novoluniu vo Váhach

https://fb.watch/nB34ofpv2H/

You may also like

Leave a Comment

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00